Salontafel

Aangeboden door: Henja Visser

(50x bekeken sinds 2021-09-22)

Leuke tafel te koop. Bovenblad kan opzij worden gedraaid, daaronder zitten enkele opbergvakken. Tafel heeft wat gebruikssporen en 1 beschadiging.
Afmetingen: 80 cm doorsnee, 37 cm hoogte.

Bod Naam Datum / tijd
Geen biedingen

Er geldt geen minimumbod.

Een bod uitbrengen